Інформація про заклад

ІНФОРМАЦІЯ

про Моначинівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Куп'янської районної ради Харківської області

Рік заснування

Дата заснування школи у селі (зі слів старожилів) 1918 рік, як початкова. У 1925 році школа була реорганізована в 7-річну, у 1961 році в 8-річну. У 1980 році побудована нова двоповерхова школа. З 1987 року – школа І-ІІІ ступенів. У 2012 році переіменована в навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Директор навчального закладу

Реуцька Олена Володимирівна, освіта вища, за фахом вчитель географії, має І кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2010 року

Контингент учнів

У Моначинівському НВК навчається 42 учні, з них учнів 2-4 класів – 17 чол., 5-9 класів – 25учнів. 1, 7 класи відсутні.

Мова навчання

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється не за профілями

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 13 педагогів, з них 11 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 4 чол., І кваліфікаційну категорію -5 чол, ІІ кваліфікаційну категорію -1 чол, категорію «Спеціаліст» - 3 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (17 чол) забезпечено учнів початкових класів, дітей пільгових категорій -0. За рахунок батьківських коштів харчується 25 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над методичною темою: «Формування компетентної особистості для життя в інформаційному суспільстві»; виховною темою: «Залучення дітей до національної культури, виховання громадянина України, спираючись на народні традиції, кращі надбання світової педагогіки».

У 2009/2010 н.р. вчитель географії Реуцька О.В. за свою роботу «Використання географічного краєзнавства на уроках Харківщинознавства як засіб формування творчої особистості» отримала диплом ІІІ ступеня ХОНМІБО. У 2007 році Гриценко М.О., вчитель фізики, переможець обласної виставки- ярмарки педагогічних ідей та технологій. Коротун Н.В. –директор школи з 2002 по 2010 рік є організатором шкільного літературно-краєзнавчого музею Г.С.Сковороди, автор наукової роботи «Г.С.Сковорода і Купянщина», 2001-2002 рр.  У 2012 році грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України нагороджена вчитель початкових класів Карацюба Л.М.

Гурткова робота

В навчальному закладі  не працює жоден гурток. Не працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи та музичної школи

Підвіз учнів та вчителів

Діти не потребують підвозу до навчального закладу. Послугами «Шкільного автобуса» користується 5 вчителів.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 11 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (4+1 ПК), спортивна зала, спортивний та футбольний майданчики, 1 майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує 14269 примірників художньої та навчальної літератури

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з навчальних предметів, оглядах-конкурсах художньої самодіяльності, Міжнародних конкурсах «Кенгуру», «Левеня», «Колосок»,  «Соняшник» . Переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН 2006 року в секції «Літературна творчість» (І місце) учениця Коломієць Ірина, керівник Коротун Н.В.

Медалістів із початку заснування школи: золоті – 1, срібні -12

Директор навчального закладу                О.В.Реуцька