Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування в навчальному закладі має двоступеневу структуру – загальношкільну і класну із чітким взаємозв’язком органів учнівського самоврядування класів із загальношкільними, що знаходить своє відображення у підпорядкуванні перших останнім, а також у консультативному педагогічному керівництві органами учнівського самоврядування обох рівнів.

Важливий принцип учнівського самоврядування – «Самі вирішили – самі зробили – самі відповідаємо».

Основні завдання органів учнівського самоврядування:

• забезпечення і захист прав та інтересів учнів;
  • забезпечення виконання учнями своїх обов’язків;
  • сприяння навчальній та творчій діяльності учнів;
  • сприяння проведенню серед учнів соціологічних досліджень.

У 2016/2017 навчальному році в навчальному закладі нараховується сім класів (1,3,4,5,6,7,9 ). Але кожний клас-загін має назву, девіз, свій куточок. В загоні чітко розписані обов’язки між його членами. Клас-загін має актив, який слідкує за виконанням обов’язків, планує роботу колективу. З активу класу обираються учні до активу навчального закладу у відповідні органи колективного самоврядування (навчальні, культурно-масові, трудові, дисципліни і порядку, санітарно-гігієнічна, спортивно-масова з питань організації дозвілля). Керує активом Лідер навчального закладу - Коротун Марія Русланівна. Оскільки в навчальному закладі відсутня посада педагога – організатора, то організацією дозвілля учнів займається саме актив навчального закладу в начолі з Лідером та класними керівниками. Були підготовлені та проведені День знань, виступ до Дня села, Новорічні свята.

У школі розвивається волонтерський рух «Надія» за двома напрямками:

-робота з пенсіонерами та інвалідами;

-робота з молоддю.