Наші досягнення

Педагогічний колектив працює над методичною темою: «Використання новітніх педагогічних технологій із метою розвитку індивідуальних здібностей, виховання життєтворчої, суспільно-свідомої особистості»; виховною темою: «Залучення дітей до національної культури, виховання громадянина України, спираючись на народні традиції, кращі надбання світової педагогіки».

У 2009/2010 н.р. вчитель географії Реуцька О.В. за свою роботу «Використання географічного краєзнавства на уроках Харківщинознавства як засіб формування творчої особистості» отримала диплом ІІІ ступеня ХОНМІБО. У 2007 році Гриценко М.О., вчитель фізики, переможець обласної виставки- ярмарки педагогічних ідей та технологій. Коротун Н.В. –директор школи з 2002 по 2010 рік є організатором шкільного літературно-краєзнавчого музею Г.С.Сковороди, автор наукової роботи «Г.С.Сковорода і Купянщина», 2001-2002 рр.  У 2012 році грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України нагороджена вчитель початкових класів Карацюба Л.М. Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з навчальних предметів, оглядах-конкурсах художньої самодіяльності, Міжнародних конкурсах «Кенгуру», «Левеня», «Колосок»,  «Русский медвежонок». Переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН 2006 року в секції «Літературна творчість» (І місце) учениця Коломієць Ірина, керівник Коротун Н.В.

Медалістів із початку заснування школи: золоті – 1, срібні -12