Наказ про випуск учнів 9 класу

МОНАЧИНІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

КУП `ЯНСЬКОЇ   РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

с. Моначинівка

09.06.2016                                                                                       № 4-у

Про випуск учнів 9-го класу

На виконання  ст. 53 Конституції України, законів України «Про освіту»,  «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітного навчального закладу до наступного класу», Статуту навчального закладу, на підставі річного оцінювання та результатів державної підсумкової атестації, за рішенням педагогічної ради (протокол від 09.06.2016 № 5)

НАКАЗУЮ:

1.Вважати випущеними з 9-го  класу  6 учнів навчального закладу:

1.   Кашенко Дар’ю Олександрівну

2.   Петрієнко Марину Геннадіївну

3.   Мороз Тетяну Артемівну

4.   Пізова Дмитра Євгеновича

5.   Ткачову Катерину Анатоліївну

6.   Шіріналієва Станіслава Вадимовича

2. Вручити  свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою:

1. Петрієнко Марині Геннадіївні

09.06.2016

3.Вручити свідоцтва про базову середню освіту таким учням навчального закладу:

1.Кашенко Дар’ї Олександрівні

2.Мороз Тетяні Артемівні

3.Пізову Дмитру Євгеновичу

4.Ткачовій Катерині Анатоліївні

5.Шіріналієву Станіславу Вадимовичу

09.06.2016

4.Класному керівникові  Коробовій О.М. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів»  «Випущено зі школи. Протокол педради від 09.06.2016 № 5».

До 10.06.2016

5.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор Моначинівського НВК                                       О.РЕУЦЬКА

З наказом ознайомлена                                                   О.М.Коробова